VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY - Servis Súčiastky Údržba
Kancelária: H - 1239 Budapest, Tompaház u. 2/a Generálny riaditeľ: Ferenc Bokor Mobil: 0036/70-392-6718
Telefón: 0036/1-285-8958 Fax: 0036/1-289-0002 E-mail: info@orgopa.hu Web: www.orgopa.hu
Magyar English Deutsche Roman Russian Hrvatski Poland Slovensky

O NÁS

 

Naša spoločnosť sa špecializuje na opravu vysokozdvižných vozíkov, zdvižných zariadení a pracovných strojov. Naše služby ponúkame klientom od roku 2001, rovnako distribuujeme náhradné diely za priaznivé ceny.

Primeranú cenu sme schopní zaistiť tak, že naše služby ponúkame o 30-40% lacnejšie v porovnaní s maďarskými servismi. Poskytujeme kompletný servis pre značky LINDE, YALE, STILL, ako aj Jungheinrich. Zameriavame sa na tieto značky, a preto u nich vykonávame kompletné opravy, prevádzkový servis, ako aj štvrťročné servisy. Na opravu a údržbu máme k dispozícii kvalitné nástroje a náhradné diely. To zaisťuje kvalitu nami ponúkaných služieb.

Naše služby

Naše služby zahŕňajú nasledovné práce: údržba, opravy na mieste, programovanie a distribúciu náhradných dielov.

Údržba

Údržba zahŕňa prevádzkový servis (500 prevádzkových hodín), alebo štvrťročné servisy. Vo všetkých prípadoch poskytujeme materiály pre zákazníkov, rovnako sa postaráme o odstránenie použitých materiálov a súčiastok.

Opravy na mieste

Opravy na mieste pre väčšie pohodlie zákazníka - podľa možnosti - vykonávame na mieste. Naša práca sa vyznačuje presnosťou a rýchlosťou v záujme toho, aby boli pracovné stroje čo najrýchlejšej uvedené do prevádzky a boli opäť použiteľné.


Bez poplatku pripravíme predbežnú cenovú kalkuláciu, ktorá obsahuje podrobnú špecifikáciu potrebných náhradných dielov a ich cenu, plánovaný pracovný čas a ďalšie prípadné náklady.

Na nami zadovážené a zabudované náhradné diely potrebné k oprave poskytujeme záruku 6 mesiacov. Čas získania náhradných dielov sú tri dni.

Programovanie

Programovacie práce umožňujú interpretovanie a mazanie chybových hlásení a chybových kódov, kalibrovanie jazdných a zdvižných hodnôt ako aj prestavenie počítadiel po prevádzkovom servise.

Nákup náhradných dielov

Nákup náhradných dielov sa realizuje prostredníctvom zahraničných partnerov, ich doručenie priamo k zákazníkom realizuje naša spoločnosť. Náš zisk na náhradných dieloch je len 12% plus logistické náklady. Vďaka tomu môžete cez nás získať potrebné súčiastky za najnižšiu cenu.

Prečo si vybrať nás?

Našimi službami poskytneme Vašej spoločnosti najlepší pomer kvality a ceny spojený s rýchlou a presnou prácou. Pri požiadavkách na kvalitu si pozrite naše referencie.

Kontaktujte nás!

Zavolajte nám!


ZADOCHLO
POKAZILO SA?
Zavolajte nám!
Zavolajte nám!
+36 1 285 8958
+36 70 392 6718
E-mail: info@orgopa.hu

HOME | O NÁS | KONTACT | OBJEDNÁVANIE NÁHRADNYCH DIELOV - CENOVÁ PONUKA | SITEMAP
© 2017 Orgopa Trans All Rights Reserved